Salon kuchni Rawicz, Leszno

Zapraszamy do naszych salonów kuchni w Rawiczu i w Lesznie. Jeżeli szukasz mebli kuchennych o niepowtarzalnym stylu, mebli, które będą idealnie pasować do Twojej wymarzonej kuchni - zapraszamy serdecznie.

Meblex – klika słów o nas

Firma Meblex posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli kuchennych na wymiar. Jesteśmy obecni na rynku meblarskim od wielu lat. Od początku działalności naszej firmy stawiamy na wysoką jakość produktu, zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Zajmujemy się sprzedażą ekskluzywnych niemieckich mebli kuchennych na wymiar renomowanego producenta Nobilia. Meble kuchenne produkowane są z najwyższej jakości drewna. W przeciągu kilkunastu lat naszej działalności wykonaliśmy setki projektów kuchni. Przykładowe nasze realizacje znajdziesz tutaj.

Szeroka oferta mebli kuchennych dostępnych w salonie kuchni w Rawiczu i Lesznie

Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale także serce każdego domu. Spędzamy w niej dużo czasu, dlatego też powinna być dopasowana do naszych potrzeb.

Oferowane przez nas niemieckie meble kuchenne na wymiar są nowoczesne i trwałe. W salonach sprzedaży kuchni w Rawiczu i w Lesznie zamówisz meble zarówno matowe jak i z połyskiem. Bogata oferta sprawia, że z łatwością wybierzesz meble idealnie pasujące do Twojej kuchni. Niemieckie meble kuchenne na wymiar dostępne są w różnych stylach, na przykład: klasycznym, nowoczesnym, angielskim.

Niemieckie meble kuchenne na wymiar - od projektu do realizacji

Zaprojektujemy kuchnię Twoich marzeń. Nasi projektanci tworzą meble kuchenne na indywidualne zamówienie. Po poznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań co do wymarzonej kuchni przygotujemy projekt i wizualizację. Po zatwierdzeniu projektu i ustaleniu szczegółów dostarczymy zamówione meble pod wskazany adres. Oferujemy także usługę profesjonalnego montażu mebli kuchennych na wymiar. Szczegółowe informacje dostępne są w naszych salonach kuchni w Rawiczu i w Lesznie.